Adele más flaca en la Oscar After party

Adele cada vez más flaca, sigue impresionando a los fans con su perdida de peso, la cantante se apareció sorpresivamente en varias de las Oscar After-party el domingo en Hollywood.

adele new pic

La cantante de "Hello" se presentó en la After-Party de Guy O’Seary y Madonna donde los testigos aseguran se veía amazing!

Según E! News

“Ella perdió más peso. Todo el mundo estaba como “Esa es Adele?! Ella llevó un vestido dorado con tassels. Fue muy de los 60s con el peinado y el maquillaje. Ella se veía increíble.”

La tv host polaca, Kinga Rusin compartió la foto de Adele en la fiesta de Jay Z y Beyonce celebrada en el Chateay Marmont.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa…😉 Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie 😉. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬…

Una publicación compartida por Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) el

En la pic, Kinga dice que en la fiesta estaba prohibido las fotos pero ella pudo tomarse una con Adele.

Aparentemente,  Adele dijo a un fan hace poco que ha perdido unos 45 kilos (100 lbs) en todo este tiempo.

So, Adele más flaca en las Oscar After party. Ya hemos visto fotos de Adele flaca, la chica parece que no se detiene, por ahí dijeron que sus allegados estaban preocupados. Qué opinan Farandulistas?

giphy

5 Comments

  1. Belenn 11 febrero, 2020
  2. shizen 11 febrero, 2020
    • neska 12 febrero, 2020
  3. Radiolina 11 febrero, 2020
    • bah 12 febrero, 2020